Jarmark Bożonarodzeniowy

Od października nasze SKC rozpoczęło działania ukierunkowane na Jarmark Bożonarodzeniowy. Zorganizowaliśmy „Słodką środę”, z której fundusze przeznaczyliśmy na zakup farb, wstążek, filcu oraz innych niezbędnych artykułów papierniczych. Gromadziliśmy również różnorodne materiały, potrzebne do produkcji świątecznych ozdób. Wielogodzinne przygotowania w szkole oraz w domu zaowocowały wieloma naprawdę ładnymi ozdobami (skromnie mówiąc smiley). Sami niejednokrotnie byliśmy zdziwieni jakie cudeńka rodzą się z naszych pomysłów i zdolności, przysparzając  nam jednocześnie ogrom radości z tworzenia. Bardzo cieszył nas fakt zaangażowania rodziców, czy też byłej nauczycielki z gimnazjum jednej z naszych uczennic. Zwieńczeniem naszych przygotowań był udział 14.12.2014r. w Jarmarku Bożonarodzeniowym na Targowisku Miejskim. By wyróżnić się wśród wielu stoisk, zachęcając do zakupu, każdy z nas „udekorował” głowę czapką mikołaja. Kilka godzin naszego „targowania” oraz kwesta w szkole pozwoliły na zebranie środków pieniężnych, które w całości zostały przekazane na pomoc w leczeniu kolegi z naszej szkoły. Bardzo dziękujemy tym wszystkim, którzy nie przechodzili obok nas obojętnie. Wszystkim, którzy w jakikolwiek sposób wspierali nas w tym dziele, abyśmy mogli pomagać innym.