Modlitwa i zabawa

W poniedziałek 25.09.2017 r. odbyło się ognisko integracyjne członków naszego Szkolnego Koła Caritas. Wyruszyliśmy ze szkoły ok. godz. 9.00 pod opieką pań: Katarzyny Kozłowskiej oraz Zofii Ilwickiej. Pierwszy etap spotkania to strawa dla duszy czyli Msza święta w Sanktuarium św. Brunona w Giżycku. Wyjątkowa bo tylko dla nas i w naszych intencjach. Następnie udaliśmy się szlakiem pod krzyż Brunona. Tam nastąpiła zaciekła rywalizacja przy grze w bule, która była dla nas zupełną nowością. Mała różowa świnka i ciężkie metalowe kulki czyli prawie angry birds J. Następnie posililiśmy się pieczonymi na ogniu kiełbaskami oraz omówiliśmy wstępny plan działania  naszego koła Caritas na obecny rok szkolny. Spotkanie zakończyliśmy wspólną modlitwą poprowadzoną przez księdza Ryszarda Sawickiego, wicedyrektora Diecezjalnego Caritas w Ełku. Cała wyprawa bardzo nam się podobała! Zapraszamy wszystkich wahających się do współpracy w SKC.