Wesołego Alleluja!

W tym roku naszym artystycznym wyzwaniem stały się palmy wielkanocne. Podstawą każdej był bukszpan, który pozyskaliśmy strzygąc krzewy sprzed internatu. Dodatkami były suszone kwiaty i trawy oraz cudeńka z bibuły. Jak się okazało mimo, iż w tym twórczym temacie, prawie każdy z nas debiutował, efekt końcowy był zaskakujący. Palmy wyszły (skromnie mówiąc) bardzo ładne. A świadczyć może o tym, chociażby fakt, że szybko znalazły swoich nowych właścicieli. Cieszy nas ogromnie, iż nasza praca nie poszła na marne i dzięki tym palmom mogliśmy wesprzeć potrzebującego ucznia z naszej szkoły.

Dziękujemy za okazaną pomoc i życzymy ofiarodawcom oraz wszystkim (obecnym i byłym) członkom SKC radości i pokoju serca ze spotkania z Chrystusem Zmartwychwstałym.