Pożegnanie maturzystów

Zakończenie roku szkolnego przez maturzystów było wielką radością, ale dla Szkolnego Koła Caritas to też mały smuteczek, ponieważ pożegnaliśmy 23 naszych wolontariuszy. Ogromnie Im dziękujemy za obecność i działalność w naszym Kole przez 4 lata, za otwarte serca na potrzeby drugiego człowieka, za poświęcony czas zarówno na pracę, jak też integracje. Miło będziemy wspominać wspólne chwile w murach "Elektryka" i mamy szczerą nadzieję, że ze wzajemnością :) Życzymy, by dobro, które świadczyliście innym ludziom wracało do Was ze zdwojoną siłą, a Pan Bóg niech Wam błogosławi w dalszej wędrówce przez życie.