2013/14 Modlitwa, praca i zabawa

Inaugurując prace SKC  w roku szkolnym 2013/2014 zorganizowaliśmy spotkanie formacyjno – integracyjne. W tym celu udaliśmy się do Wilkas do parafii św. Rafał Kaliowskiego, gdzie przy relikwiach św. Jana Pawła II trwaliśmy w modlitewnym czuwaniu. Po strawie dla ducha przyszedł czas na małe co nieco dla brzuszka oraz prace związane z planowaniem działań na obecny rok. Pomysłów było bardzo dużo. Wszystkie spisaliśmy z nadzieją, że uda mam się je zrealizować, a Wy będziecie nas w tym wspierać. Po burzy mózgów zawitaliśmy do Kręgielni, gdzie nie zabrakło mnóstwa emocji i śmiechu. Nasze spotkanie uznaliśmy jako oficjalne rozpoczęcie nowego roku pracy w Szkolnym Kole Caritas.