Wigry, Wigry, Wigry…

Wyjazd do Wigier, czyli nasza „Szkoła Wiary”, był niesamowitym doświadczeniem. Bardzo trafionym, zarówno pod względem tematycznym, jak i samego miejsca tego obozu, które jest przeurocze i o bogatej historii. To był czas dla ducha i dla ciała. Był to czas na poważne rozmowy o istotnych kwestiach naszego życia. Zajęcia były ciekawe i pouczające. Między innymi dowiedzieliśmy się jakie są powody sięgania po używki, a co za tym idzie jak tego uniknąć. Te trzy dni pozwoliły nam poznać informacje o uzależnieniach, a także się świetnie zabawić. Wieczorne zabawy z muzyką i tańcem były najtrafniejszym sposobem na zakończenie tych dni :)

Dzięki wyjazdowi  udało nam się bliżej poznać innych członków SKC oraz zaplanować przyszłe działania na nowy rok szkolny. Wyjazd pokazał nam też,  jak wielu wspaniałych ludzi można poznać, pokazał nam przede wszystkim  wiarę w nich i  w to, że nikt z nas na tym świecie nigdy nie jest sam. Z pewnością wybralibyśmy się tam jeszcze raz, bo naprawdę warto. 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>