„Słodka środa – Mikołajkowo”

Kolejne dwie „Słodkie środy” za nami. Jedna odbyła się 22 listopada, a druga 6 grudnia. Bardzo nam miło, że w ten szczególny dzień chcieliście być Mikołajami wspierającymi naszą akcje.  Jak zwykle nie zawiedliście! Ogromne dzięki w pierwszej kolejności dla naszych wspaniałych cukierników. Spisaliście się na medal, ciasta rewelacyjne – palce lizaćsmiley. Dziękujemy również wszystkim, którzy pomagają nam pomagaćsmiley. Przypominamy, iż wszelkie nasze akcje to dzieła charytatywne. „Słodka środa” wspiera potrzebujących uczniów naszej szkoły.